UWAGA. Natanek, syn policjanta z jarosławskiej komendy potrzebuje pomocy!

JAROSŁAW/ PODKARPACIE. 5-letni Natan, syn policjanta Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, potrzebuje pomocy. Natanek cierpi na niedowład wiotki 4-kończynowy, ma znaczne opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wielkogłowie i jest obserwowany w kierunku zaburzeń metabolicznych/genetycznych. Lekarze są jednomyślni. By chłopiec mógł zacząć chodzić i się komunikować potrzebna jest intensywna rehabilitacja metodą Vojty i terapia neurologopedyczna.303-278360

Tata 5-letniego Natanka, na co dzień troszczy się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jarosławskiego. Jest funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego Komedy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Teraz to on potrzebuje pomocy w walce o zdrowie swojego synka.

Natan cierpi na niedowład wiotki 4-kończynowy, ma znaczne opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wielkogłowie i jest obserwowany w kierunku zaburzeń metabolicznych/genetycznych. Natanek nie mówi, ma duże problemy z jedzeniem, a jego rozwój psychiczny i fizyczny jest znacznie opóźniony.

Obecnie lekarze są jednomyślni. By Natanek mógł zacząć chodzić i się komunikować, potrzebuje intensywnej rehabilitacji metodą Vojty i terapii neurologopedycznej. Jeden turnus rehabilitacyjny kosztuje 3 tys. zł, a takich turnusów potrzebuje przynajmniej kilku w roku.

Natanka można wspomóc przez zbiórkę na siepomaga.pl

303-278359

źródło: Podkarpacka Policja

zdjęcia: KPP Jarosław

03-12-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.