Dom w Lisznej koło Sanoka z działkami 1,31 ha

Data dodania: 2024-06-19 18:16:24
#ID: 52327

Dom w Lisznej koło Sanoka z działkami 1,31 ha

Oferujemy na sprzedaż dom z  działkami o powierzchni  1,31 w miejscowości Liszna gmina Sanok.

Liszna to malownicza wieś, otoczona wzgórzami i polami uprawnymi. Jest to typowy teren wiejski, z dużą ilością zieleni i spokojną atmosferą.

Budynek jest posadowiony na 1,3 hektarowej działce z czego około 60 arów stanowią pola uprawne. Dom  o powierzchni 100 m 2 został wybudowany w latach siedemdziesiątych. Posiada on użytkowe poddasze. W części mieszkalnej znajdują się dwa pokoje, kuchnia, korytarz, łazienka i spiżarnia. Na poddaszu dotychczas wydzielono dwa pokoje. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Pod częścią domu znajduje się piwnica.

Do budynku doprowadzona jest instalacja gazowa. Ogrzewanie odbywa się za pomocą pieca na paliwo stałe. Zasilany jest w wodę z wodociągu wiejskiego a odprowadzenie ścieków następuje za pomocą przydomowej oczyszczalni ścieków o pojemności 3000 litrów.

Dom z przeznaczeniem do generalnego remontu – wymieniono okna na plastikowe, dwuszybowe a dach pokryto blachą trapezową.

Choć wymaga on  generalnego remontu, oferuje solidną bazę do stworzenia funkcjonalnego budynku mieszkalnego, w otoczeniu zieleni.

Dodatkowym atutem jest duży, drewniany budynek gospodarczy, który częściowo został przekształcony na garaż, co daje wiele możliwości wykorzystania tej przestrzeni. Nieruchomość leży bezpośrednio przy drodze powiatowej. 

Areał nieruchomości daje możliwości wydzielenia kolejnych działek budowalnych.

Bliskość do Sanoka zapewnia łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, w tym sklepów, szkół, placówek medycznych i innych usług. Liszna jest otoczona pięknymi terenami naturalnymi, które są idealne do pieszych wycieczek, jazdy na rowerze i innych form aktywnego wypoczynku.

Jest to spokojna wieś o tradycyjnym charakterze, idealna dla osób ceniących sobie ciszę, bliskość natury i autentyczną atmosferę podkarpackiej wsi.

 >> Media:

·       Prąd – instalacja trzyfazowa.

·       Kanalizacja – przydomowa oczyszczalnia ścieków.

·       Gaz – instalacja gazowa w budynku.

·       Wodociąg gminy.

 >> Atuty

  • Świetna lokalizacja – szybki dojazd do centrum Sanoka.
  • Duży areał.
  • Możliwość stworzenia funkcjonalnego budynku mieszkalnego.
  • Cicha i spokojna okolica.
  • Możliwość wydzielenia działek budowalnych.

Cena: 550000zł

Powołaj się na ogłoszenie z nieruchomoscirzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie