Ponad połowa kamieniczki z pięknym ogrodem (w składzie 3 mieszkania) - osada Leszczyny (k.Arłamów, Kalwaria Pacławska)

Data dodania: 2024-05-04 11:16:55
#ID: 51309

Ponad połowa kamieniczki z pięknym ogrodem (w składzie 3 mieszkania) - osada Leszczyny (k.Arłamów, Kalwaria Pacławska)

 więcej zdj w wiadomości prywatnej/email

Mieszkania idealne do zamieszkania dla dwóch rodzin - pod agroturystykę czy wynajem, albo jako niewielka posiadłość na odpoczynek. Do tej pory mieszkała czteroosobowa rodzinka, dzieci w górnym, rodzice w dolnym mieszkanku.

 Na dzień dzisiejszy dwa mieszkania są do zamieszkania, a trzecie służy obecnie jako strych.

(Zdj mieszkań, ogrodu, widok z okna) - możliwość małej negocjacji ceny nieruchomości

Zaletą takiego typu nieruchomości jest możliwość zamknięcia i wyjazdu na wakacje czy za granice, możliwość podglądu nieruchomości na kamerach.

Miejscowość LESZCZYNY
 NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA Z CZĘŚCIOWYM WYPOSAŻENIEM

TEL. DO KONTAKTU -513-224-810 i 515-190-992

Każde mieszkanie ma osobny akt notarialny -  jest niezależne.


TEREN

Nieruchomość położona w Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego, w obszarze specjalnej ochrony ptaków NATURA 2000 oraz w obszarze mającym znaczenie dla Wspólnoty „Ostroja Przemyska”, niskie Bieszczady.

Cicha i spokojna miejscowość, z pięknymi widokami na wzgórza i lasy. Codziennie można spotkać zwierzęta leśne ale też hodowlane (np. koniki polskie, owce), wypasające się w oddali na łąkach przed domem.

W tej przepięknej osadzie, znajduję się wpisany na listę zabytków podkarpackich cerkiew Św. Mikołaja, wyremontowana i użytkowana przez kościół rzymskokatolicki. Znajduje się obecnie pod opieką parafii Kalwarii Pacławskiej.

Ok 8 km do znanego kompleksu hotelowego Arłamów, ok 12 km za wzgórzem klasztor Kalwarii Pacławskiej. Tylko 25 km do Przemyśla i ok 30 km do Ustrzyk Dolnych.

W sąsiedniej wiosce dwa sklepy spożywcze (5 min drogi samochodem), natomiast w gminie Fredropol sklep Biedronka i Piotruś Pan oraz aktualnie powstaje stacja benzynowa (ok 15 min drogi).

NIERUCHOMOŚĆ

Dom/czworak/kamieniczka zlokalizowana na łącznie 28 arowej działce z czego ogrodzonych siatką ok. 8 arów przynależy do sprzedawanej nieruchomości, jako ogród wypoczynkowo rekreacyjny, na którym zlokalizowana jest studnia własna, wędzarnia oraz liczne ozdobne drzewa i krzewy. W ogrodzie znajdują się kilkunastu letnie drzewa ozdobne na wcześniej przygotowanych wyspach, liczne krzewy i rośliny ozdobne oraz wędzarnia.
Na sprzedawaną nieruchomość składa się w pionie 3 odrębne mieszkania - każdy ma odrębny akt notarialny, są bezczynszowe w tym 2 po 47,20 m2 (dwa gotowe do zamieszkania), jeden na poddaszu ok 29 m2 do remontu, obecnie służy jako duży strych. Mieszkanie na poddaszu można powiększyć o część strychową – duże pomieszczenie bez ścian działowych - za ścianą jednego z pokoi) oraz odrębna piwnica. Kilka lat temu robiony był dach, nowe krokwie, wieżyczki, okna, blachodachówka, kominy, itd. Wszystkie okna pcv. Woda ze studni własnej, zlokalizowanej na ogrodzie wypoczynkowym. Ciepła woda z kolektora słonecznego bądź centralnego ogrzewania (węgiel/drewno). Nowa instalacja elektryczna + układ trójfazowy (siła). Wspólna klatka również po remoncie, końcem 2023 r.
Do nieruchomości przynależy garaż z dobudówką drewnianą (podciągnięty prąd), wiata parkingowa na samochód i drewniana komórka na drzewo.

Na mieszkanie składa się
2 pokoje
kuchnia
łazienka
przedpokój

W dolnym mieszkaniu na parterze – dodatkowo postawiona pięć lat temu kuchnia kaflowa z piekarnikiem oraz częściowo ogrzewanie podłogowe. Kuchnia drewniana, pod zabudowę na zamówienie + drewniane drzwi.


MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DZIAŁEK 55 ARÓW W CAŁOŚCI Z WARUNKAMI ZABUDOWY


Cena: 350000zł

Powołaj się na ogłoszenie z nieruchomoscirzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie