Sprzedam dom w Zahutyniu (3 km od Sanoka) o powierzchni 184 położony na atrakcyjnej działce 39 arów.

Data dodania: 2024-02-23 11:48:47
#ID: 49860

Sprzedam dom w Zahutyniu (3 km od Sanoka) o powierzchni 184 położony na atrakcyjnej działce 39 arów.

Zahutyń położony jest 5 min drogi od Sanoka, 5 min od Zagórza, 20 min od Leska Bramy Bieszczadów.
Przytulny, gotowy do zamieszkania budynek mieszkalny, położony w cichym i spokojnym miejscu, z widokiem na wzgórza, pola, lasy.
Urocza, duża działka o powierzchni 3900 m2, ogrodzona, zagospodarowana z atrakcyjnymi nasadzeniami roślinnymi, położona na wzgórzu o wystawie zachodniej, co dodatkowo zwiększa jej potencjał.
Budynek mieszkalny, również z możliwością wykorzystania na wynajem,  wybudowany w technologii tradycyjnej, murowano-drewnianej początkiem lat dziewięćdziesiątych ub. wieku, w którym w latach 2008 – 2009 wykonano generalne remonty, wymieniono wszystkie instalacje, docieplono, zmodernizowano.
Budynek w części podpiwniczony (garaż i kotłownia). Na parterze przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, łazienka, wiatrołap. Na I piętrze przestronny pokój dzienny, sypialnia z garderobą, łazienka, hall. Z tego poziomu wykonane jest alternatywne wyjście do ogrodu, które może również służyć jako niezależne wejście w przypadku przeznaczenia części domu na wynajem. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje, toaleta, hall.
Łączna powierzchnia użytkowa części mieszkalnej budynku to ok. 165 m2, garaż z kotłownią ok. 15 m2.
Obiekt wyposażony jest w instalację wodociągową, kanalizacyjną z przyłączami do sieci komunalnych, instalację elektryczną, gazową, teletechniczną. Ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym i kominkiem, ciepła woda użytkowa ogrzewana piecem dwufunkcyjnym, a także wydajnymi panelami słonecznymi rurowymi.
Lokalizacja, jak i charakter nieruchomości pozwalają na roszerzenie funkcji typowo mieszkalnej o funkcję rekreacyjno – wypoczynkową, zatem nieruchomość może generować dochody. Część działki może zostać, wydzielona wyłącznie dla gości, przy zachowaniu intymności części działki przeznaczonej dla właściciela.
Miejsce stanowi świetną bazę wypadową wycieczkową, również wycieczek rowerowych i pieszych.
Budynek mieszkalny w dobrym stanie technicznym, atrakcyjnie wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna i tereny otwarte niezainwestowane.
Teren ogrodzony, na działce znajduje się studnia. Działka jest duża, ma powierzchnię 3900 m2, z jednej strony graniczy z drogą gminną, zatem możliwy jest podział działki i zbycie jej części, jako działki budowlanej.Cena: 750000zł

Powołaj się na ogłoszenie z nieruchomoscirzeszow.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie