Atrakcyjna działka - Głębokie, gm. Rymanów.

Data dodania: 2023-09-24 21:59:47
#ID: 46533

Atrakcyjna działka - Głębokie, gm. Rymanów.

Poszukujesz działki w miejscu, w którym każdy dzień będzie pełen spokoju i harmonii? Gdzie będziesz mógł oderwać się od miejskiego zgiełku i oddychać świeżym powietrzem, otoczony przez malownicze krajobrazy? 

 Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy działkę z warunkami zabudowy, o powierzchni 1782 m², położoną w idyllicznej miejscowości Głębokie, gmina Rymanów. Działka nr 1593/2, o powierzchni 1782 m² i przybliżonych wymiarach 49x36 m ma kształt prostokąta, co ułatwia planowanie i realizację projektów budowlanych. Dojazd do działki umożliwia droga asfaltowa, a następnie droga gminna o numerze 1593/4. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa oraz gazowa, a pozostałe media są dostępne w sąsiedztwie. Klasa gruntu RV, PsIV. Zgodnie z ustaleniami decyzji o warunkach zabudowy położona jest w terenach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 

 Działka położona jest w pobliżu Jeziora Sieniawskiego, co daje wiele możliwości rekreacyjnych, takich jak wędkowanie czy spacery po licznych szlakach. Stacja narciarska, różnorodne trasy rowerowe i piesze, oraz piękne krajobrazy to tylko kilka z licznych atrakcji tego regionu. 

 W najbliższej okolicy: 

- Dom Ludowy Głębokie - 750 m 

- Ochotnicza Straż Pożarna - 850 m 

- sklep spożywczy - 650 m

 - kościół - 500 m 

 Odległość do centrum najbliższych miast:

 - Rymanów - 7 km

 - Krosno - 24 km

 - Sanok - 28 km

 - Dukla - 25 km 

 Atrakcje turystyczne: 

- Przełom Wisłoka w Rudawce Rymanowskiej

 - Pijalnia Wód Mineralnych w Rymanowie-Zdroju

 - Ośrodek wypoczynkowo- szkoleniowy Uniwersytetu Rzeszowskiego, siedzibą jest Pałac Załuskich, otoczony parkiem krajobrazowym o powierzchni ponad sześciu hektarów gdzie znajduje się pięć stawów oraz liczne pomniki przyrody. 

  - ścieżki spacerowe o różnym stopniu trudności, m.in. Ścieżka przyrodnicza Rymanów Zdrój, Ścieżka przyrodnicza W dolinie Wisłoka, Beskidzka Trasa Kurierska JAGA-KORA 

- szlaki rowerowe, np. Rowerowy Szlak Między Zdrojami, Rowerowy Szlak Etnograficzny 

- Wieża widokowa na Cergowej 

- Polana Zbójecka

 - Stacja narciarska Kiczera Ski

 - Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce

 Inwestycja w tę działkę to gwarancja spokoju i ciszy, z dala od miejskiego hałasu, w otoczeniu pięknej przyrody. To także idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycje związane z turystyką, z bogatą ofertą rekreacyjną i turystyczną na wyciągnięcie ręki. Zrealizuj swoje marzenia w tym przepięknym zakątku Polski!


Cena: 95000zł

Powołaj się na ogłoszenie z nieruchomoscirzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie