Działka Sanok-Dąbrówka 26 arów

Data dodania: 2021-10-23 19:43:52
#ID: 32021

Działka Sanok-Dąbrówka 26 arów

Przedmiotem oferty jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2612 m2, położona w Sanoku przy ul. Sanockiej, obrębie ewidencyjnym „Dąbrówka”. Nieruchomość posiada urządzoną odrębną księgę wieczystą. Składa się z jednej działki ewidencyjnej gruntu nr 2206/3. Dział III księgi wieczystej bez wpisów jakichkolwiek roszczeń. Dział IV księgi wieczystej wolny od obciążeń hipotecznych. Nieruchomość ma jednego właściciela. Nie jest obciążona służebnościami. Nad i pod jej powierzchnią nie przebiegają urządzenia infrastruktury przesyłowej (linie elektroenergetyczne, słupy energetyczne, stacje transformatorowe, gazociąg, rurociąg)

Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Nieograniczony dostęp do drogi publicznej na całej długości południowej granicy działki. Nieruchomość składa się z gruntów klasyfikowanych w ewidencji jako: R IVa, Ł VI oraz Ps VI. Gleby pochodzenia mineralnego. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Dla nieruchomości wydane zostały zgody i warunki na przyłączenia do sieci: energii elektrycznej, sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej.

Nieruchomość zlokalizowana w peryferyjnym, cichym miejscu, otoczona zielenią. Dobre skomunikowanie z centrum miasta oraz z węzłem obwodnicy. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki dostępne z tej samej drogi publicznej zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi. Wszelkie media dostępne w niedalekiej odległości od granicy działki. Możliwość bardzo dobrego zagospodarowania terenu według indywidualnych preferencji nabywcy.

Do oferowanej nieruchomości, z uwagi na jej powierzchnię całkowitą, nie znajdują w całości zastosowania przepisy Ustawy z dnia 11.04.2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego. Oferowana nieruchomość, jako leżąca w granicach administracyjnych miasta, jest gruntem „odrolnionym” z mocy samej ustawy (Ustawa z dnia 3.02.1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych)

Pożądana lokalizacja. Położenie w końcowej części ulicy.

W 100 % uregulowany stan prawny oraz geodezyjny nieruchomości.

Oferta bezpośrednio od właściciela. Brak ukrytych kosztów dodatkowych.


Cena: 135000zł

Powołaj się na ogłoszenie z nieruchomoscirzeszow.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie